تورپاق مسله سي(نظر سنجي و سوالاتي در مورد ادعاي ارضي اكراد )(((آزمايشي)))

ايجاد سوالهايي در مورد ادعاهي اكراد 1

چهارشنبه 28 تیر 1391

1-يكي از مسائل مهم  و حساس در طي چند سال اخير، تغيير تركيب جمعيتي آزربايجان جنوبي از طريق مهاجرت و اسكان اكراد در شهرهاي آزربايجان جنوبي مي باشد. با توجه به حجم و اندازه ي مهاجرتهاي صورت گرفته از جانب كردها و همچنين تبعات ناگوار ابن مساله از نقطه نظر اجتماعي، اقتصادي، فرهنگي و سياسي براي ملت تورك آزربايجان جنوبي، بنظر مي رسد كه دستهايي پشته پرده ي اين سياست تغيير اتنيكي منطقه وجود دارد، لطفا با شرح دلايل اين اقدام سياسي و عوامل آن نظر خودتان را راجب نحوه ي مقابله با اين موضوع بيان فرمائيد؟



بؤلوم :
یازار : تورپاق


بلاگا گؤره


    با توجه به افزايش روز افزون چشم دوزي و ادعاي اراضي از طرف اكراد بر سرزمينهاي باستاني آزربايجان جنوبي و همچنين لزوم تمركز بيشتر و مواضع روشنتر فعالين حركت ملي و ملت تورك آزربايجان جنوبي با اين جنگ نرم و هر از گاهي سخت از طرف همسايه ي غربي و جنوب غربي(اكراد) كه از طرف دولتهاي بزرگ نيز مورد حمايه قرار گرفته ما را بران ميدارد با ايجاد اين وبلاگ اهميت موضوع را گوش زد كرده باشيم.
    لطفا با جواب گويي به سوالات مطرح شده البته تا حد ممكن با اسامي حقيقي ما را بهتر نتيجه گيري در رابطه با اين مسئله ي مهم ياري كنيد ، جوابها و نظرات خود را به آدرس زير ارسال كنيد:
    torpaq.az@gmail.com

بؤلوم لر

     

سون یازیلار

باغلانتی لار

     

یولداش لار

آرشیو

سایغاج